Hakkımızda

Firmamız kuruluşu ve gelişmeleri hakkında merak ettiğiniz bütün konuları web adresimizden eksiksiz bir şekilde görebilirsiniz. Firmamızın Temeli 1986’da Şirketimiz Genel Müdür ve Yetkilisi Sayın: Ekrem ÇETİN tarafından Kayseri Merkez’de atılmıştır. Zaman zaman bir çok alanda türlü türlü sıkıntılar ile karşılan şirketimiz bu sorunlar ile her zaman mücadele etmiş ve hiç bir zaman yılmamıştır. Genel Yapısı ile kurumsal bir kimliğe bürünen Şirketimiz meslektaşlarınızı kıskandıracak ve imrendirecek olan çalışmaları sayesinde müşterilerinden ve meslektaşlarından her zaman takdir toplamaktadır.

Tavuk ve Yarka pazarına hızlı bir giriş yapan firmamız isminden sıkça bir süre bahsettirmiş ve zamanla Kayseri ve hatta Türkiye’nin en hızlı büyüyüp gelişen Çiftlik şirketi haline gelmiştir. Firmamız Canlı Tavuk pazarına 1986 yılında giriş yapmış ve ilk sezonunda daha öncesinden bu sektöre atılmış olan rakip firmalarına büyük bir fark atmıştır. Şirketimiz Tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda hizmet vermeye meğilli olan firmamız genel anlamda kaliteye yönelik hizmetler sunmaktadır. Çetinler Tavukçuluk ile sofranızdan kalite eksik olmayacak.
Canlı Tavuk pazarında uzun yıllar isminden bahsettiren firmamız 2000 yılından sonrasında 
Organik yumurta sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır. Organik yumurta üretim ve gelişim konusunda her zaman eksiksiz bir şekilde faaliyet göstermeyi hedefleyen firmamız hedeflemiş olduğu noktaya eksiksiz bir şekilde ulaşmıştır. İlk Önce Canlı Tavuk, sonrasında Organik Yumurta sektöründe lider koltuğuna oturan Firmamız Bütün Tavuk ve yarka çeşitlerin de bünyesinde üretime giderek kısa süreç içerisinde sağlıklı ürünler elde etmeyi hedeflemiştir. Son sistem tesislerimiz ve geniş kapsamlı çalışmalarımız sonrasında siz değerli vatandaşlarımıza Lohman Brown, Atak-s, Ligorin cinsi yarka ve tavuklarda da kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Çetinler Tavukçuluk ile mideniz de sofranız da şenlensin istiyorsanız adres ve iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Değişimin ve Gelişmenin Öncüsü Olmaya Devam Ediyoruz:

Şirketimiz kurucusu Sayın: Ekrem Çetin ile gövde gösterisi yapan firmamız, hizmet ve faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde Muzaffer Çetin'in bünyesinde gerçekleştirmektedir. Muzaffer ÇETİN ile ÇETİNLER Tavukçuluk her zaman bir adım önde. 2000’li yıllarda yaptırmış olduğumuz bütün tesislerimiz Şirket Genel Müdürümüz Muzaffer ÇETİN’in emri ve yetkisi ile yenilenmeye gitmiştir.
Site ici arama